PARAŠYKITE MUMS LAIŠKĄ

  APIE MUS

  FISHSPOT.LT – specializuota karpių žūklės prekių parduotuvė skirta karpininkams ir visiems mėgstantiems dugninę didelių žuvų žvejybą.  Mūsų tikslas yra jūsų, kaip kliento sėkmė, todėl dirbame neribodami savo laiko ir galimybių, kad galėtume pasiūlyti išskirtinį dėmesį, bei aukščiausią aptarnavimo kokybę. 

  Viena pagrindinių mūsų vertybių – nuoširdus bendravimas, todėl sieksime patenkinti visus klientų poreikius, stengsimės užtikrinti jiems geriausią kainos ir kokybės santykį, suteiksime galimybę įsigyti visas reikalingas prekes vienoje vietoje. Stengiamės būti novatoriški ir drąsiai priimti naujoves. 

  Šiuo metu dirbame su daugiau nei 20 partnerių Europoje, kad galėtume pasiūlyti pilną asortimentą reikalingą laukiniai ir sportinei karpių žūklei. Gamintojai, kuriuos galite rasti mūsų puslapyje – Shimano, Daiwa, Fox, Korda, Nash, RidgeMonkey, Delkim, Spomb, Katran, Prologic, CCMoore, Renmar-baits, Deepex, Mainline, CPK Baits, Gamakatsu, Strategy, netrukus ir daug daugiau.

  Kontaktai

  mail

  Klausimai apie prekes:  info@fishspot.lt

  Įmonės rekvizitai

  Įmonės pavadinimas: FISHSPOT MB
  Įmonės kodas: 305676423
  PVM mokėtojo kodas: LT100013680717
  Įmonės registracijos adresas: Vytauto Didžiojo g. 45a
  Prekių atsiėmimo vieta Vilniuje: Blindžių g. 39-2, Užubaliai, Vilniaus rajonas, (prieš atsiimant prekes būtina susisiekti telefonu +370 627 11381)
  Atsiskaitomosios sąskaitos nr: LT543500010010923589