CPK Carp & More

CPK Carp & More - plačiausiai žinomas prekės ženklas vienoje iš karpių žūklės seniausias tradicijas turinčioje šalyje - Rumunijoje, bei kamyninėse jos šalyse. CPK - Carp & More siūlo daugiau nei 400 skirtingų produktų skirtų karpių žūklės entuiziastams! Visa šio gamintojo tiekiama produkcija yra gaminama šalies viduje, todėl visos sukurtos prekės yra unikalios ir išbandytos. CPK gamina karpių žūklei ir feeder method būdui skirtus jaukus ir masalus, taip pat gaminama plati aksesuarų linija kainomis, kurios rinkoje neturi lygių! Pašarai sukurti pagal unikalius tik šio gamintojo sukurtus receptus, čia savo produktą ras sportinės karpių žūklės entuziastai ir mėgėjai. Jaukai ir masalai, kuriami atsižvelgiant į visas rinkoje vyraujančias tendencijas. Boiliai, peletės, kablio masalai, pop up's boiliukai, wafter'iai ir įvairiausiai skysčiau su geriausiu kainos ir kokybės santykiu! Nuo aukšto maistingumo boilių sukurtų presinguotomis sąlygomis iki tirpių „soluble“ bolių, su kuriais galėsite gaudyti visais metų laikais!

Rodoma 1–12 iš 186

Filtravimas

Greita jungtis CPK C-LOCK FLEXI SWIVEL

3,30
CPK C-LOCK FLEXI SWIVEL suktukas sukurtas greitam pavadėlio nuėmimui, uždėjimui ar pakeitimui į kitą pavadėlį su papildomu žiedeliu, kuris sistemą paverčia lengviau prisitaikančia ir manevringa. Naudojamas kartu su gumele, kad pavadėlis negalėtų laisva eiga atsisegti. Pagamintas iš itin kokybiškų medžiagų sukuria aukščiausią saugumo jausmą! Ypatingai tinkamas Roonie rig sistemai. Pakuotėje 10vnt.

Greita jungtis CPK FLEXI QUICK CHANGE SWIVEL

2,35
CPK FLEXI QUICK CHANGE suktukas sukurtas greitam pavadėlio nuėmimui, uždėjimui ar pakeitimui į kitą pavadėlį su papildomu žiedeliu, kuris sistemą paverčia lengviau prisitaikančia ir manevringa. Naudojamas kartu su gumele, kad pavadėlis negalėtų laisva eiga atsisegti. Pagamintas iš itin kokybiškų medžiagų sukuria aukščiausią saugumo jausmą! Ypatingai tinkamas "Helicopter" sistemai. Pakuotėje 10vnt.

Greita jungtis CPK HELICOPTER QUICK CHANGE SWIVEL

2,35
CPK HELICOPTER QUICK CHANGE SWIVEL - suktukas sukurtas greitam pavadėlio nuėmimui, uždėjimui ar pakeitimui į kitą pavadėlį ir pritaikytas “Helicopter” ir “Chod” sistemoms. Naudojamas kartu su gumele, kad pavadėlis negalėtų laisva eiga atsisegti. Pagamintas iš itin kokybiškų medžiagų sukuria aukščiausią saugumo jausmą! Pakuotėje 10vnt.

Greita jungtis CPK QUICK CHANGE SWIVEL

2,80
CPK QUICK CHANGE SWIVEL - Suktukas sukurtas greitam pavadėlio nuėmimui, uždėjimui ar pakeitimui į kitą pavadėlį.  Naudojamas kartu su gumele, kad pavadėlis negalėtų laisva eiga atsisegti. Pagamintas iš itin kokybiškų medžiagų sukuria aukščiausią saugumo jausmą! Pakuotėje 10vnt.

Grudų mišinys CPK NATURAL SEED MIX

2,38
Vakumuotas masalas penkių grūdų mišinys naudojamos kaip papildas jaukų rupumui didinti ruošiant jauką didelių žuvų jaukinimui ir žvejybai. Dar naudojamos kaip spood'mix karpių žūklėje. Šie grūdai labai patrauklūs žuvų mityboje išskirtiniu aromatu ir skoninėmis savybėmis. Tinka jaukinti visas karpines žuvis.

Kabliukai CPK FORCE KRANK

2,80
CPK KRANK kabliukai sukurti intensyviai karpių žūklei ir pritaikyti naudoti ekstremaliausiomis sąlygomis. Pagaminti iš tvirtos ir kokybiškos vielos, šie kabliukai atlaikys didžiausius iššūkius ir yra pritaikyti įvairiausiam masalų pateikimui ant dugno. Geriausias kainos ir kokybės santykis.

Kabliukai CPK FORCE KURV SHANK

3,20
CPK KURV SHANK kabliukai sukurti intensyviai karpių žūklei ir pritaikyti naudoti ekstremaliausiomis sąlygomis. Pagaminti iš tvirtos ir kokybiškos vielos, šie kabliukai atlaikys didžiausius iššūkius ir yra pritaikyti įvairiausiam masalų pateikimui ant dugno. Geriausias kainos ir kokybės santykis.

Kabliukai CPK FORCE MUGGA

2,80
CPK MUGGA kabliukai sukurti intensyviai karpių žūklei ir pritaikyti naudoti ekstremaliausiomis sąlygomis. Pagaminti iš tvirtos ir kokybiškos vielos, šie kabliukai atlaikys didžiausius iššūkius ir yra pritaikyti įvairiausiam masalų pateikimui ant dugno. Geriausias kainos ir kokybės santykis.

Kabliukai CPK SUPERCAMO KURV SHANK

3,78
CPK SUPERCAMO KURV SHANK kabliukai sukurti intensyviai karpių žūklei ir pritaikyti naudoti ekstremaliausiomis sąlygomis. Pagaminti iš tvirtos ir kokybiškos vielos, šie kabliukai atlaikys didžiausius iššūkius ir yra pritaikyti įvairiausiam masalų pateikimui ant dugno. Geriausias kainos ir kokybės santykis. Kamufliažiniai kabliukai, naujiena rinkoje!

Kabliukai CPK SUPERCAMO WIDE GAPE

3,78
CPK SUPERCAMO WIDE GAPE kabliukai sukurti intensyviai karpių žūklei ir pritaikyti naudoti ekstremaliausiomis sąlygomis. Pagaminti iš tvirtos ir kokybiškos vielos, šie kabliukai atlaikys didžiausius iššūkius ir yra pritaikyti įvairiausiam masalų pateikimui ant dugno. Geriausias kainos ir kokybės santykis. Kamufliažiniai kabliukai, naujiena rinkoje!

Kabliukų galąstuvas CPK GOM

14,99
CPK GOM sukurtas specialiai, kaip kabliukų galąstuvas. Prikelkite savo kabliuką antram gyvenimui!
Uždaryti

Kepurė CPK CACIULA GOLD

14,99
CPK CECIULA GOLD - šiltos firminės Carp & More kepurės sukurtos Jūsų maksimaliam komfortui gamtos apsuptyje!