Deeper

2012-aisiais du žvejai – Aurelijus ir Rolandas, išsirengė žvejoti į Suomiją. Ten jie išsinuomojo žvejybinę valtį, kurioje rado tai, kas tuomet jiems dar buvo naujiena – didelį echolotą, kurio atskiras dalis jungė laidas. Abu žvejai pirmą kartą išbandę šį prietaisą maloniai nustebo, kiek daug informacijos galima sužinoti naudojant echolotą: dugno struktūrą, įvairių vandens telkinio vietų gylį, žuvų buvimo vietas. Tai privertė susimąstyti – ar panaši technologija negalėtų būti naudojama ir žvejojant nuo kranto? Ar negalėtų tai būti prietaisas, kurį galima užmesti, kuris turėtų belaidį ryšį, kuris būtų... IŠMANUS! Abu žvejai dieną naktį vystė gimusią idėją: ieškojo įvairių sričių specialistų – nuo universitetų profesorių iki profesionalių praktikų, su kuriais galėtų pasikonsultuoti. Uolumas ir užsispyrimas padėjo jiems rasti gabų inovatyvių technologijų inžinierių Donatą, pramintą Žyniu. Pastarajam prisijungus prie komandos, reikalai ėmė sparčiai judėti į priekį. Buvo sukurta daugybė prototipų, atlikta be galo daug bandymų vandens telkiniuose, kol pagaliau 2013 m., po sėkmingos sutelktinio finansavimo kampanijos, parduotuvėse atsirado pirmasis Deeper echolotas. Šiandien Deeper siūlo įsigyti kelis išmaniuosius sonarų modelius, programėlę, žvejybai skirtų aksesuarų ir batimetrijos valdymo platformą Lakebook™. Deeper sonarus galite įsigyti daugiau nei 50 šalių, Fish Deeper programėlė atsisiųta jau daugiau nei 2 milijonus kartų, o kompanijoje dirba virš 60 specialistų, kurie dirba ties viena vizija ir vis kuria kažką naujo.

Filtravimas

Sonaras Deeper Smart Sonar CHIRP+ 2

349,00
Žvejok sumaniau su labai tikslius ir aiškius rodmenis pateikiančiu sonaru CHIRP+ 2 ir programėle Fish Deeper™. Planuok, registruok ir analizuok žvejybą ir kurk batimetrinius žemėlapius. Savo duomenis galėsi peržiūrėti bet kuriame įrenginyje.
Uždaryti

Sonaras Deeper Smart Sonar PRO+

249,99
Patobulinkite savo žvejybos įgūdžius su Deeper PRO+ užmetamu GPS ir Wi-Fi funkciją turinčiu sonaru. Jis turi daugiau funkcijų, išskirtinį užmetimo diapazoną ir neįtikėtiną skenavimo gylį. Be to, suteikia puikią skenavimo ir žemėlapių kūrimo nuo kranto, iš valties, iš baidarės ir ant ledo galimybę.
Uždaryti

Sonaras Deeper Smart Sonar CHIRP+

319,00
Deeper CHIRP+ yra pirmasis pasaulyje užmetamas echolotas, kuriame naudojama CHIRP technologija bei GPS ir „Wi-Fi“ funkcijos. Trijų spindulių dažniai, nepriekaištingas ryškumas bei išskirtinis tikslumas paverčia šį sonarą puikiu įrenginiu, padedančiu greitai surasti norimų rūšių susibūrimo vietas, aptikti plėšriąsias žuvis, nustatyti, kur yra žuvų būriai, ir žvejoti ypatingame gylyje. Su CHIRP+ pagalba lengviau apsispręsite, kokią strategiją taikyti norint sugauti daugiau ir greičiau.