Korda

„Korda tapo naujos eros karpių žūklėje sinonimu. Nuo pat jų sumanymo 1993 m. „Korda“ buvo karpių žūklės novatorius ir nustatė naujus pramonės standartus su kiekvienu produktu. „Korda Tackle“ dabar yra vienas iš populiariausių britų karpių žūklės vardų, todėl griežtai laikomasi principo, kad kiekvienas jo gaminamas produktas turi būti praktiškai pritaikytas žvejyboje!

Rodoma 1–12 iš 71

Filtravimas
Uždaryti

Adata KORDA BASIX BAITING NEEDLE

3,99
Standartinė plona tvirta adata su ąsele skirta masalui verti ant plauko . Pritaikyta tiek mažiems, tiek didesniems PVA, taip pat galima naudoti veriant mažesnio diametro PVA. Adatos ilgis 7cm.
Uždaryti

Adata KORDA BRAIDED HAIR NEEDLE

4,49
Adata pritaikyt masalo tvirtinimui ant plauko sistemos. Adatos ilgis 7cm.

Adata KORDA FINE NEEDLE

4,49
Standartinė plona tvirta adata su ąsele skirta masalui verti ant plauko . Pritaikyta tiek mažiems, tiek didesniems PVA, taip pat galima naudoti veriant mažesnio diametro PVA. Adatos ilgis 7cm.

Adata KORDA HEAVY LATCH STICK NEEDLE

4,79
Ilga plona tvirta adata su ąsele skirta didesnio diametro PVA vėrimui ant sistemėlės. Adatos ilgis 12cm.

Antiseptikas KORDA CARP CARE KIT (RINKINYS)

22,95
Profesionalus karpių gydymo rinkinys. Savybės:
 • Sudėtyje yra du pagrindiniai produktai, kurie palaikys žuvų sveikatą ir gerovę po sugavimo
 • ULCER SWAB - Antiseptikas, kuris gali būti naudojamas atviroms žaizdoms ir opoms valyti
 • Neleis žuvims užsikrėsti bakterijomis ar grybeliu
 • PROPOLIS - Natūralus produktas, pasižymintis antibiotinėmis savybėmis, kuris gali būti naudojamas atviroms žaizdoms, opoms gydyti ir pažeistiems pelekams, kurie atsiranda nuo kablio laikiklių, pakeliamų svarstyklių ir t.t

Antiseptikas KORDA ULCER SWAB

11,95
KORDA ULCER SWAB - antiseptikas, skirtas gydyti žuvims, atviroms žaizdoms ir opoms valyti. Tai privalomas vaistas žvejojant visuose, net ir laukiniuose telkiniuose, tam kad Jūsų laimikiai augtų dideli ir sveiki.

Antpirštis KORDA FINGER STALL

7,49
Patogi, maža ir kokybiška apsauginė pirštinė sauganti pirštą nuo pažeidimo užmetimo metu.

Dėklas KORDA COMPAC 150 TACKLE SAFE EDITION

27,99
Kompaktiškas 3 skyrių universalus dėklas skirtas susidėti visiems karpių žūklėje naudojamiems aksesuarams ar net švinams.
 • Patvarus ir atsparus vandeniui audinys
 • Sustiprintas atsparus vandeniui dugnas
 • 3 skyriai

Dėklas KORDA COMPAC LEAD POUCH

16,99
Įvairaus dydžio ir formų svareliams pritaikytas, itin patvarus, vandeniui atsparus su užveržtuku Korda Compac Lead Pouch dėklas.

Dėžutė KORDA TACKLE BOX

54,99
 • Dėžėje viso 29 skirtingų dydžių skyreliai
 • 27x18x7cm
 • Magnetinė lenta laikys iki 10 paruoštų pavadėlių
 • 3 Mažos bei 2 didelės sienelės skyrių dalinimui
 • Dėžutės dizainas specialiai kurtas siekiant sutalpinti Korda Leader Safe , Mini Boxes dėžutes bei Kamakura kabliukų dėžutes

Dėžutė KORDA TACKLE SAFE

33,95
Stiprus, kompaktiškas, patvarus, tačiau lengvas smulkmenų dėžutės variantas - „Tackle Safe“ . Turėdama 29 saugojimo skyrius, „Korda Tackle Safe“ dėžutė suteikia jums galimybę lengvai pasiekti bet kurį reikalingą jums daiktą .

Dirbtinis masalas KORDA POP UP CORN BANOFFEE WHITE

3,99
Plaukiantis dirbtinis masalas - kukurūzo imitacija. Masalas yra ypatingai plūdrus, dažniausiai naudojamas norint masalą prikelti nuo dugno. Plaukiantį dirbtinį kukurūzą galima kombinuoti su baltyminiais kukuliais, peletėmis, net tokiomis grūdinėmis kultūromis, kaip šutintas kukurūzas ar tigrinis riešutas, taip jį tobulai subalansuojant. Masalui suteiktas Banoffee skonis ir kvapas, kuris subalansuotas iš bananų, grietinėlės ir karamelės skonių.