Korda

„Korda tapo naujos eros karpių žūklėje sinonimu. Nuo pat jų sumanymo 1993 m. „Korda“ buvo karpių žūklės novatorius ir nustatė naujus pramonės standartus su kiekvienu produktu. „Korda Tackle“ dabar yra vienas iš populiariausių britų karpių žūklės vardų, todėl griežtai laikomasi principo, kad kiekvienas jo gaminamas produktas turi būti praktiškai pritaikytas žvejyboje!

Rodoma 1–12 iš 87

Filtravimas

Paruošta sistema KORDA SPINNER RIG

6,99

PARUOŠTAS KARPIŲ MONTAŽAS KORDA SPINNER RIG SPINNER

Spinner Rig Spinner iš Korda – tai paruoštas karpių montažas, kuris puikiai tiks žvejams, neturintiems laiko arba pasitikėjimo savimi, kad paruoštų savo variantą. Ši Spinner Hook versija yra vienintelis paruoštas montažas su kabliuku dydžio 5. Spinner kabliukų modelis buvo specialiai sukurtas naudojimui su Spinner Rig montažu. Akių kampas, nustatytas 55° kampu, leidžia puikiai priglusti kicker‘io formai, dėl ko kabliukai tobulai "sėdi", kai naudojami su plūduriuojančiu masalu. Tinkamai ilgas kabliuko kotas, sumontuotas ant Spinner Swivel, siūlo aukščiausią įsikibimo potencialą, kai žuvis įtraukia. Spinner Rig montažai yra kurti tiksliai taip pat, kaip tai daro mūsų geriausi karpininkai. Jie pasižymi 5,5 colio (maždaug 14cm) ilgio atkarpa iš standžios medžiagos Boom, prie kurios yra tvirtinamas vienas iš mūsų kabliukų Krank, Kurv Shank arba Spinner ant vieno iš mūsų Spinner Swivels, kurio kilpos buvo sukurtos naudojant Krimp tarpines, kad užtikrintų labai stiprų sujungimą.

Produkto specifikacija:

 • Paruošti karpių montažai Spinner Rig iš Korda
 • Modelis su Spinner kabliuku su atlenkiama ašmenimis versija
 • Vienintelis montažas serijoje, prieinamas dydžio 5
 • 55 laipsnių kabliuko akių kampas puikiai derinamas su kicker‘io kryptimi
 • Ilgas, išlenktas kotą padidina įsikibimo potencialą
 • Montažai kuriami taip pat, kaip tai daro geriausi Korda karpininkai
 • 5,5 colio ilgio Boom atkarpa su tvirtintu kabliuku Spinner
 • Galimybė daugkartinio montažo naudojimo, keičiant kabliuką, dėl naudojamo krūtiklio Spinner Swivel bei kicker‘io
 • Pasirinkimas kabliukų dydžių 4 arba 6 (dydis 5 prieinamas Spinner Hook versijoje)
 • Mini krūtiklis ant koto masalui tvirtinti
Prieinami kabliuko dydžiai: 4, 5, 6
Uždaryti

Grąžtelis KORDA BAIT DRILL 4MM

7,99
Nedidelis ir patogus grąžtelis riešutų, pelečių ir boilių pragręžimui. Išgręžus galima komponuoti su plūdriais priedais tinkamesniam masalo pateikimui!
Uždaryti

Kabliukai KORDA BASIX WIDE GAPE BARBLESS

3,29

Wide Gape kabliukai be užkarpėlės sukurti intensyviai karpių žūklei ir pritaikyti naudoti ekstremaliausiomis sąlygomis. Pagaminti iš tvirtos ir kokybiškos vielos, šie kabliukai atlaikys didžiausius iššūkius ir yra pritaikyti įvairiausiam masalų pateikimui ant dugno. Korda Wide Gape kabliukai Jūsų tikrai nenuvils!

Paruošta sistema KORDA N-TRAP DF RIG

3,99
 • KORDA N-TRAP DF CARP RIGS WIDE GAPE MONTUOTOS VALAI 

  Aukščiausios rūšies paruoštas montuotas valas "Blow Back Rig" iš Korda kompanijos. Pagamintas iš minkšto apvalkalo turinčios virvės Korda N-Trap ir vieno iš geriausių kabliukų su mikro iškilimais Korda Wide Gape. Montuotas valas baigiasi suktuku dydžio numeris 8, kuris yra suderinamas su dauguma saugių klipsų, esančių karpininkystės rinkoje. Kabliukas yra pozicionuotas termo susitraukiančiu vamzdeliu, kuris suteikia jam agresyvesnę formą ir užtikrina geresnį bei greitesnį įsipenėjimą į žuvies burną. Medžiaga, iš kurios jis pagamintas, idealiai tinka standžiam ir vidutinio minkštumo dugnui. Be abejo, tai yra labai geras montuotas valas, skirtas skęstančioms ar subalansuotoms masalams. Rinkinyje taip pat yra alyvų spalvos kuoliukų stoperiai įvairių ilgių, leidžiantys pasirinkti tinkamo dydžio masalą. Ne vienas žvejys jau įsitikino šio tipo montuoto valo efektyvumu. Specifikacija:
  • Paruoštas karpinis montuotas valas "Blow Back Rig"
  • Idealus skęstančioms ar subalansuotoms masaloms
  • Pagamintas iš geriausių produktų
  • Kabliukas pozicionuotas termo susitraukiančiu vamzdeliu, suteikiančiu jam agresyvesnę formą ir užtikrinančiu geresnį įsipenėjimą žuvies burnoje
  • Baigiasi suktuku dydžio numeris 8, suderinamas su dauguma saugių klipsų
  • Labai efektyvus
  Medžiaga: Korda N-Trap Soft 20lb su kabliukais numeris 4 / Korda N-Trap Soft 15lb su kabliukais numeris 6 ir 8 Kabliukų dydžiai: 4, 6, 8

Paruošta sistema KORDA DARK MATTER RIG

3,99
 • MONTUOJAMAS VALAS KORDA DARK MATTER RIG

  Aukštos kokybės paruoštas montuojamas valas iš Korda kompanijos. Jis pagamintas iš labai nuskęstančios, minkštos Korda Dark Matter pintos valo ir vieno iš geriausių kabliukų su mikro barzdelėmis - Wide Gape. Montuojamas valas baigtas 8 dydžio besisukančia sąsaga, kuri suderinama su dauguma karpių žvejyboje naudojamų saugių segtukų. Jis turi panašią struktūrą kaip Blow Back Rig montuojamas valas, tačiau vietoje per kabliuko kotą judančio žiedo yra silikoninė vamzdelė. Kabliukas taip pat pozicionuojamas naudojant termiškai susitraukiančią vamzdelę, kuri suteikia jam agresyvesnę formą ir greitesnį pasisukimą žuvies burnoje. Medžiaga, iš kurios jis pagamintas, užtikrina, kad puikiai tinka naudoti bet kokiame vandens telkinyje. Be abejonės, tai yra labai geras montuojamas valas, skirtas skęstančioms arba subalansuotoms masalams. Komplekte taip pat yra skaidrūs kukurūzų stoperiai įvairių ilgių, leidžiantys pasirinkti tinkamą masalo dydį. Specifikacija:
  • Paruoštas karpių montuojamas valas iš kompanijos Korda
  • Idealus skęstančioms arba subalansuotoms masaloms
  • Pagamintas iš geriausių produktų
  • Baigtas 8 dydžio besisukančia sąsaga, suderinama su dauguma saugių segtukų
  • Pozicionuotas kabliukas, kuris turi agresyvią formą
  Medžiaga: Korda Dark Matter 30lb su 2 dydžio kabliukais / Korda Dark Matter 20lb su 4 ir 6 dydžio kabliukais / Korda Dark Matter 15lb su 8 dydžio kabliukais

Valas KORDA BASIX MAINLINE 1000M

14,99

PAGRINDINĖ VALA KORDA BASIX MAINLINE

Basix Main Line - tai universali vala, kuri yra aukštos kokybės produktas labai prieinama kaina. Didelis atsparumas nusidėvėjimui ir mazgų tvirtumui užtikrina patikimus kibimus bet kokiomis sąlygomis. Vala pasižymi geromis metalimo savybėmis, todėl taip pat puikiai tinka mėtymo žūklei - tikrai nepatirsite nusivylimo. Ne nusivilsite ir ištempimo lygiu, kuris šiame modelyje yra stipriai ribotas. Universali šios valos spalva žalio kamufliažo, kuri puikiai tinka bet kuriam vandens telkiniui. Basix Main Line - tai vala, kuri tikrai patenkins ne vieno karpininko poreikius dėl savo universalių panaudojimo būdų bei patikimumo. Jei ieškote kažko universalaus, kas tiktų tiek išvežimui, tiek žūklei iš metimo - Basix yra būtent jums! Produkto specifikacija:
 • Pagrindinė vala Basix serijos
 • BASIX - serija karpininkams, ieškantiems aukštos kokybės įrangos už prieinamą kainą
 • Universali vala, tinkanti bet kokiam karpių gaudymo būdui
 • Puikus atsparumas nusidėvėjimui
 • Sumažinta ištempimo savybė
 • Aukšto lygio mazgų tvirtumas
 • Universali žalio kamufliažo spalva
Prieinami skersmenys: 0.35mm (12lb) Pakuotė: 1000m
Uždaryti

Pavadėlinis valas KORDA BASIX COATED HOOKLINK

6,49
Ypač stipri, atsparus įvairiai trinčiai KORDA BASIX pinta ir dengta išorine danga pavadėlinė medžiaga. Pavadėlio storis 18lb, ilgis- 10 metrų.

Tirpstančios kojinės papildymas GURU SPEEDMESH 5M REFILL

8,99
Guru Speedmesh refil, tai PVA kojinės papildymas puikiai tinkamas naudoti su visomis 25mm diametro PVA sistemomis.

Tirpstanti kojinė su grūstuvėliu GURU SPEEDMESH SYSTEM 7M

14,99
Tirpstanti  kojinė su tūba ir grūstuvėliu. Skirtas naudoti visais metų laikais, pagal diametrą atitinka 25mm vidinio diametro kojinę.
Uždaryti

Kabliukai KORDA MIXA

6,49

Korda Mixa kabliukai sukurti intensyviai karpių žūklei ir pritaikyti naudoti ekstremaliausiomis sąlygomis. Pagaminti iš tvirtos ir kokybiškos vielos, šie kabliukai atlaikys didžiausius iššūkius ir yra pritaikyti įvairiausiam masalų pateikimui ant dugno. Korda Mixa kabliukai Jūsų tikrai nenuvils! Puikiai tinka Zig Rig sistemai.

Uždaryti

Žirklutės KORDA BASIX RIG SCISSORS

5,49
Žirklės iš naujausios BASIX serijos, kuri yra skirta tiems, kurie ieško aukštos kokybės produktų už prieinamą kainą. Vienas iš žirklių ašmenų yra dantytas - dėka to kiekvienas pjaustymas pletenės, mono medžiagos, lyderio arba fluorocarbono yra visada tiesus ir tvarkingas. Be to, ašmenys pagaminti iš nerūdijančio plieno, kuris, tinkamai naudojant, leis daug sezonų efektyviai pjaustyti. Ergonomiška rankena su ryškių spalvų įdėklais palengvina tikslų storių ir plonų medžiagų pjaustymą bei gerai matoma, kai atsitiktinai įkrenta į žolę. Žirklių forma pritaikyta BASIX Tackle Box įrankių dėžutėje. Produkto specifikacija:
 • Žirklės BASIX serijos priedų medžiagoms
 • BASIX - tai serija karpių žvejams, ieškantiems aukštos kokybės įrangos už protingą kainą
 • Dantytas ašmuo užtikrina "švarius" pjaustymus bet kurią priedų medžiagą
 • Pagamintos iš nerūdijančio plieno
 • Patogi, ergonomiška rankena
 • Rankenos su ryškiais, gerai matomais įdėklais žalios spalvos
 • Žirklės tinka BASIX Tackle Box įrankių dėžutei

Meškerių dėklas KORDA COMPAC SINGLE DIVIDE SLEEVE 13FT

36,99
Itin patvarus ir kokybiškas meškerių dėklas skirtas 1 meškerei. Skirtas saugiai transportuoti 13 pėdų (3,96m) kotą su rite. Tvirtini ir patogūs užtrauktukai, visas dėklas yra paminkštintas!