Korda

„Korda tapo naujos eros karpių žūklėje sinonimu. Nuo pat jų sumanymo 1993 m. „Korda“ buvo karpių žūklės novatorius ir nustatė naujus pramonės standartus su kiekvienu produktu. „Korda Tackle“ dabar yra vienas iš populiariausių britų karpių žūklės vardų, todėl griežtai laikomasi principo, kad kiekvienas jo gaminamas produktas turi būti praktiškai pritaikytas žvejyboje!

Rodoma 1–12 iš 71

Filtravimas

Minkštas švinas KORDA DARK MATTER RIG PUTTY WEED

11,49
Korda Dark Matter Rig Putty Weed - mikštu pavidalu sukurtas švinas, lengvai ir norimu svoriu tvirtinamas prie Jūsų sistemėlės norint ją tinkamai subalsuoti ar tinkamai pateikti masalą.

Dėklas KORDA COMPAC LEAD POUCH

16,99
Įvairaus dydžio ir formų svareliams pritaikytas, itin patvarus, vandeniui atsparus su užveržtuku Korda Compac Lead Pouch dėklas.

Meškerės apsauga KORDA COMPAC ELASTICATED TIP & BUTT PROTECTORS

18,99
Itin patvarus ir kokybiškas meškerių galų apsaugos, tai kompaktiškas ir patogus būdas tinkamai apsaugoti Jūsų meškeres!

Meškerių dėklas KORDA COMPAC PADDED SLEEVE 13FT

41,99
Itin patvarus ir kokybiškas meškerių dėklas skirtas 1 meškerei. Skirtas saugiai transportuoti 13 pėdų (3,96m) kotą su rite. Tvirtini ir patogūs užtrauktukai, visas dėklas yra paminkštintas!
Uždaryti

Paruošta sistema KORDA LEADCORE LEADER RING SWIVEL GRAVEL

7,99
Paruošta naudojimui "inline" švino segimo sistema. Sistemėlę sudaro armuotas pavadėlis, suktukas su žiedeliu. Pakuotę sudaro 3vnt. paruoštų sistemų.  

Kabliukai KORDA KAMAKURA WIDE GAPE

8,99

Korda Kamakura Wide Gape kabliukai yra traktuojami, kaip aštriausi rinkoje esantys kabliukai. Pritaikyti naudoti ekstremaliausiomis sąlygomis, pagaminti iš tvirtos ir kokybiškos vielos, šie kabliukai atlaikys didžiausius iššūkius ir yra pritaikyti įvairiausiam masalų pateikimui ant dugno. Korda Kamakura Wide Gape kabliukai Jūsų tikrai nenuvils!

Pavadėlinis valas KORDA BASIX BRAIDED HOOKLINK

5,49
Ypač stipri, atsparus įvairiai trinčiai KORDA BASIX pinta pavadėlinė medžiaga. Pavadėlio storis 18lb, ilgis- 10 metrų.

Paruošta sistema KORDA BASIX HAIR RIG WIDE GAPE

3,99
 • Surištas naudojant Korda pavadėlinę medžiagą su gumele skirta tvirtinimui ant jungties
 • Naudojami Korda Wide Gape kabliukai
 • Pasirinkimai : 18lb, kabliuko dydis 8, 25lb kabliuko dydis 4.
 • 2vnt pavadėlių.

Adata KORDA BASIX BAITING NEEDLE

3,99
Standartinė plona tvirta adata su ąsele skirta masalui verti ant plauko . Pritaikyta tiek mažiems, tiek didesniems PVA, taip pat galima naudoti veriant mažesnio diametro PVA. Adatos ilgis 7cm.

Svėrimo maišas KORDA BASIX WEIGHT SLING

39,99
Patvarus, kokybiškas ir svarbiausia saugus Korda gamintojo maišas skirtas pasverti Jūsų svajonių laimikį. Maišas sudarytas iš tvirtų aliuminio vamzdelių, kurie maišą padaro nepažeidžiamu. Pro apačioje padarytas skyles nubėgęs vanduo leis tiksliai, be didesnių paklaidų sužinoti tikslų svorį, o tvirti užtrauktukai saugiai saugos žuvį iki Jūsų fotosesijos.

Matavimo kuoliukai KORDA BASIX DISTANCE STICK

25,99
Matavimo kuoliukai Korda Basix stick yra sukurti valo atstumo matavimui ant kranto. Su šiais kuoliukais Jūs lengvai ir greitai galėsite atmatuoti norime valo atkarpą ir savo masalą ar jauką pasiūsti tiksliai ten kur suplanavote. Išmatuokite ir užklipsuokite lengvai kiekvieno metimo metu!
 • 12 pėdų virvė
 • Gerai matoma viršūnė
 • Stipri aliuminio konstrukcij
Uždaryti

Pavadėlinė KORDA ZIG BOX

18,49
Korda Zig Box - pavadėlinė sukurta talpinti Zig Rig metodu surištus ilgus pavadėlius. Komplekte sandariai užsidaranti dėžutė ir keturi ritinėliai skirti pavadėlių tvirtinimui.
 • Tvirta ir atspari dėžutė
 • 4 x Eva ritinėliai & 20 segtukų tvirtinimui
 • Kiekvienas ritinėlis talpini apie 5 pavadėlius
 • Galima suderinti su Ready rig aksesuarais