Nash

„Nash Tackle“ - taip pat vienas iš lyderiaujančių prekės ženklų UK ir Europos rinkose. Nash išlieka vieno žmogaus ir jo idėjų kompanija galinti pasiūlyti platų asortimentą nuo įvairiausių jaukų sukurtų specialiai karpių žūklei iki stovyklavimo įrangos, palapinių, miegamųjų sistemų, gultų ar kėdžių. Nash produkciją jau eilę metų sugeba diktuoti rinkos tendencijas ir prisatyti dar nematytus produktus. Šiuo metu Nash produkcija yra prekiaujama 32 pasaulio šalyse!

Rodoma 1–12 iš 24

Filtravimas

Antpirštis NASH CASTING GLOVE

10,79
Pagamintas iš švelnios odos ilgaamžiškas antpirštis skirtas apsaugoti Jūsų pirštą nuo pažeidimų užmetimo metu.

Dėžutė NASH TACKLE MEDIUM BOX LOADED

44,99
Dėžutė su skyreliais ir papildomomis dėžutėmis viduje, skirta susidėti žvejybinėms smulkmenoms. Dėžutę sudaro:
 • 6 maži skirtukai
 • 8 plonos dėžutės
 • 6 gilios dėžutės
 • 2 gilios dėžės
 • 4 x linker'iai
Uždaryti

Fiksatorius NASH ANTI TANGLE SLEEVE LONG

3,99
Ilgesni vamzdeliai skirti fiksavimui ant greitos jungties. Šis aksesuaras leis jaustis užtikrinai, kad kibimo metu Jūsų kabliukas įsmigs į žuvies lūpą tinkamai. Pakuotėje 20vnt.
Uždaryti

Greita jungtis NASH QUICK CHANGE UNI SVIWEL

4,49
Suktukas sukurtas greitam pavadėlio nuėmimui, uždėjimui ar pakeitimui į kitą pavadėlį.  Naudojamas kartu su gumele, kad pavadėlis negalėtų laisva eiga atsisegti. Pagamintas iš itin kokybiškų medžiagų sukuria aukščiausią saugumo jausmą! Pakuotėje 10vnt.
Uždaryti

Gultas NASH TACKLE BEDCHAIR

189,99
3 kojų Nash Tackle Sleep System sukurta labiau tradicinių miegmaišių mėgėjams. Pagamintas iš kokybiškų ir minkštų medžiagų gultas suteikia maksimalų komforto pojutį, kuris leis prabusti be didesnio nuovargio žvejybos metu! Užtikrintai miegosite patogiau nei namuose, o reguliuojamos kojos leis gultą pastatyti tvirtai bet kurioje vietoje! Matmenys 198cm (L) x 75cm (W) x 32cm (H) Kojų aukštis 32-39cm Svoris 9.2kg
Uždaryti

Kėdė NASH INDULGENC DADDY LONG LEGS

172,99
Naujosios Nash Daddy Long Legs kėdės atstovaujančios aukščiausią kėdžių standartą. Kėdė turi reguliuojamas kojas, bei atlošą. Tvirtas rėmas apie kurį apjuosti paminkštinimai maksimaliam komfortui užtikrinti. Dėl savo patogumo ir lengvumo šios kėdės yra vienos populiariausių rinkoje! Matmenys: 50cm (w) x 49cm (d) x 55cm (h) Kojų ilgis 39-55cm Svoris : 8.6kg

Kėdė NASH MOON CHAIR

137,99
 • Žymioji Indulgence Moon kėdė, karališkam komfortui!
 • Nauja patobulinta kamufliažinė medžiaga su paminkštinimu
 • Dvi tinklinės kišenėlės kėdės vidiniuose šonuose
 • Reguliuojamas įtempimas, kad tiktų kiekvieno skoniui
 • Kėdė komplekte transportavimo krepšys
 • Matmenys: 100cm W x 100cm D x 40cm H
 • Svoris: 7.1kg

Matas NASH TACKLE BEANIE MAT

48,99
Klasikinio stiliaus karpinis matas (pagalvė) skirta saugiai eksplotuoti ištrauktą žuvį fotosesijos ir paleidimo metu.

Matas NASH TACKLE CARP CORRAL UNHOOKING MAT

129,99
Klasikinio stiliaus karpinis matas su kojomis skirta saugiai eksplotuoti ištrauktą žuvį fotosesijos ir paleidimo metu. Atsisegantys šonai lengvesniam žuvies paleidimui.  Transportavimo krepšys. Mėgaukis maksimaliu saugumu.

Matas NASH TACKLE CARP CRADLE

174,99
Aukščiausios klasės ir naujausio dizaino karpinis matas su kojomis skirta saugiai eksplotuoti ištrauktą žuvį fotosesijos ir paleidimo metu. Atsisegantys šonai lengvesniam žuvies paleidimui. Stabilus ir itin patikimas matas užtikrins maksimalų žuvies saugumą.
Uždaryti

Matas NASH TACKLE CARP CRADLE MONSTER

86,39
Klasikinio stiliaus karpinis matas su kojomis skirta saugiai eksplotuoti ištrauktą žuvį fotosesijos ir paleidimo metu.

Palapinė NASH BANK LIFE BLOCKHOUSE

490,00
„Nash Bank Life Blockhouse“ - unikali palapinė, kurios dizainas maksimaliai padidina naudingą erdvę ir aukštį. „Blockhouse“ naudoja patikrintą „Bank Life Gazebos“ ištisinio rėmo koncepciją, tiesiog išlankstoma ir užsifiksuoja per „Speed ​​Up“ jungtis, nereikia surinkti nė vienos dalies. Į palapinės komplektą įeina sandarios HD palapinės grindys, kurios neleis neprašytiems svečiams lengvai patekti į palapinės vidų.
 •  Matmenys: 280 cm  x 253 cm
 •  Svoris: 18kg