Shimano

Shimano – vienas žinomiausių meškerių ir ričių gamintojų visame pasaulyje! 1921-aisiais Japonijoje įkurta įmonė pripažinta dėl savo produkcijos kokybės ir plataus asortimento: gamintojo produktai naudojami aukščiausios klasės varžybose! O biudžetinės kotų ir ričių linijos leis mėgautis geriausia galima kokybe už mažiausią kainą. Dideles investicijas plėtrai ir tobulėjimui skirianti įmonė kiekvieną sezoną pristato naujovių, kurioms neįmanoma atsispirti! Shimano prisitaikydama prie rinkos šiais metais išleido ir savo karpinių boilių, pelečių, bei skysičių linija, taip pat buvo atnaujinta ir praplėsta krepšių, bei kuprinių linija!

Rodoma 1–12 iš 24

Filtravimas
Uždaryti

Masalas SHIMANO TX1 TRIBAL POP UP TIGER NUT 12MM

7,95
Shimano TX 1 Tiger Nut Pop - Up - aukštos kokybės plaukiantys masaliniai boiliukai. Jaučiamas stiprus tigrinio riešuto aromatas. Diametras 12mm.
Uždaryti

Masalas SHIMANO TX1 TRIBAL POP UP SQUID & OCTOPUS 12MM

7,95
Shimano TX 1 Squid & Octopus Pop - Up - aukštos kokybės plaukiantys masaliniai boiliukai. Jaučiamas stiprus kalmaro ir aštunkojo aromatas. Diametras 12mm.
Uždaryti

Masalas SHIMANO TX1 TRIBAL POP UP STRAWBERRY FLUORO RED 12MM

7,95
Shimano TX 1 Strawberry Pop - Up - aukštos kokybės plaukiantys masaliniai boiliukai. Jaučiamas stiprus braškės aromatas. Diametras 12mm.
Uždaryti

Masalas SHIMANO TX1 TRIBAL POP UP BANANA & PINNEAPLE YELLOW 12MM

7,95
Shimano TX 1 Banana & Pinneaple Pop - Up - aukštos kokybės plaukiantys masaliniai boiliukai. Jaučiamas stiprus bananų ir ananaso aromatas. Diametras 12mm.

Skystas Papildas SHIMANO HOOKBAIT DIP ISOLATE LM94

9,95
Shimano Hookbait Isolate LM94 - skystas papildas, kuriame yra reikalingi atraktantai, saldikliai ir stiprikliai, kurie padės padidinti masalų patrauklumą. Itin maistingas skystas jaukas Jūsų greitam kibimui!
 • 200ml
 • Netirpdo PVA
Uždaryti

Skystas Papildas SHIMANO HOOKBAIT DIP TIGER NUT

8,95
„Shimano Hookbait Glug TX1 Tiger nut - skystas papildas, kuriame yra reikalingi atraktantai, saldikliai ir stiprikliai, kurie padės padidinti masalų patrauklumą. Jaučiamas tigrinio riešuto aromatas.
 • 200ml
 • Netirpdo PVA
Uždaryti

Skystas Papildas SHIMANO HOOKBAIT DIP SQUID OCTOPUS

8,95
„Shimano Hookbait Glug TX1 Squid Octopus - skystas papildas, kuriame yra reikalingi atraktantai, saldikliai ir stiprikliai, kurie padės padidinti masalų patrauklumą. Jaučiamas kalmaro aromatas.
 • 200ml
 • Netirpdo PVA
Uždaryti

Skystas Papildas SHIMANO HOOKBAIT DIP STRAWBERRY

8,95
„Shimano Hookbait Glug TX1 Strawberry - skystas papildas, kuriame yra reikalingi atraktantai, saldikliai ir stiprikliai, kurie padės padidinti masalų patrauklumą. Jaučiamas braškės aromatas.
 • 200ml
 • Netirpdo PVA
Uždaryti

Skystas Papildas SHIMANO HOOKBAIT DIP BANANA & PINEAPPLE

8,95
„Shimano Hookbait Glug TX1 Banana & Pineapple“ - skystas papildas, kuriame yra reikalingi atraktantai, saldikliai ir stiprikliai, kurie padės padidinti masalų patrauklumą. Jaučiamas bananų bei ananasų aromatas.
 • 200ml
 • Netirpdo PVA

Stalas SHIMANO SYNC BIVVY TABLE

54,95
 SHIMANO SYNC BIVVY TABLE - kompaktiškas staliukas puikiai tinkantis, kaip pagalbinis įvairiuose žvejybinėse situacijose!
 • Sulankstomos ir reguliuojamos kojos
 • Transportavimo krepšys
 • Matmenys : 50 x 30 x 21 cm

Dėklas SHIMANO X LARGE ACCESSORY CASE

57,95
 SHIMANO LARGE ACCESSORY CASE - kompaktiškas 4 skyrių ir 2 dalių dėklas, skirtas susidėti visiems karpių žūklėje naudojamiems aksesuarams, ar net švinams.

Dėklas SHIMANO LARGE ACCESSORY CASE

26,95
 SHIMANO LARGE ACCESSORY CASE - kompaktiškas 2 skyrių universalus dėklas, skirtas susidėti visiems karpių žūklėje naudojamiems aksesuarams, ar net švinams.