Sonik

Sonik – vienas žinomiausių karpinio asortimento gamintojų europoje. Dėl savo patrauklių kainų ir plataus asortimento užvaldęs tiek pradedančiųjų, tiek jau pažengusių žvejų širdis. Nuo meškerių, ričių, gultų ar palapinių iki signalizatorių graibštų ir viso likusio asortimento skirto užtikrinti Jūsų kokybišką poilsį gamtoje!

Rodoma 1–12 iš 42

Filtravimas

Dėklas SONIK SK-TEK ACCESSORY POUCH LARGE

19,95
Sonik SK-TEK aksesuarų dėklų linija sukuta ir pritaikyta visiems žūklės atvejams. Galima 3 dydžių vandeniui nepralaidi aksesuarų linija, taip pat pritaikyta ir SK-TEK krepšių linijai. Į dėklus galėsite susidėti nuo PVA iki adatos! Išmatavimai Plotis - 26cm Ilgis - 19cm Aukštis - 8cm

Dėklas SONIK SK-TEK ACCESSORY POUCH MEDIUM

14,95
Sonik SK-TEK aksesuarų dėklų linija sukuta ir pritaikyta visiems žūklės atvejams. Galima 3 dydžių vandeniui nepralaidi aksesuarų linija, taip pat pritaikyta ir SK-TEK krepšių linijai. Į dėklus galėsite susidėti nuo PVA iki adatos! Išmatavimai Plotis - 19cm Ilgis - 13cm Aukštis - 8cm

Dėklas SONIK SK-TEK ACCESSORY POUCH SMALL

12,95
Sonik SK-TEK aksesuarų dėklų linija sukuta ir pritaikyta visiems žūklės atvejams. Galima 3 dydžių vandeniui nepralaidi aksesuarų linija, taip pat pritaikyta ir SK-TEK krepšių linijai. Į dėklus galėsite susidėti nuo PVA iki adatos! Išmatavimai Plotis - 13cm Ilgis - 10cm Aukštis - 8cm

Graibštas SONIK DOMINATORX RS LANDING NET 42′

99,95
SONIK VADERX aukščiausios klasės kokybiškas graibštas su 2 dalių kotu pritaikytu lengvesniam transportavimui. Graibšto įstatymo metalinis mechanizmas užtikrins saugiausią ir greičiausią žuvies iškėlimą iš vandens. Patikimas 42′ graibštas su iš 2 dalių sudaryta 180cm kotu leis žūklėje Jums jaustis užtikrintai ir komfortabiliai.

Graibštas SONIK S1 LANDING NET 42′

39,95
SONIK - Patikimas naujos S1 linijos kokybiškas graibštas su 1 dalies kotu pritaikytu tvirtam žuvies pasėmimui. Patikimas 42′ graibštas su iš 1 dalies 180cm kotu leis žūklėje Jums jaustis užtikrintai ir komfortabiliai.

Graibštas SONIK VADERX RS LANDING NET 42′

59,95
SONIK VADERX aukštensės klasės kokybiškas graibštas su 2 dalių kotu pritaikytu lengvesniam transportavimui. Patikimas 42′ graibštas su iš 2 dalių sudaryta 180cm kotu leis žūklėje Jums jaustis užtikrintai ir komfortabiliai.

Gultas SONIK SK-TEK LEVELBED COMPACT

159,95
Naujasis „Sonik SK-TEK“ gultas su daugybe naujų funkcijų, užtikrinančių maksimalų komfortą, kad ir kokioje ilgoje sesijoje nuspręstumėte praleisti laiką. 6 kojų gultas, su papildoma elastine reguliuojama medžiaga pečių ir pilvo srityje leis gultą pritaikyti pagal savo poreikius ir užtikrinti maksimaliai gerą poilsį žvejybos metu.
 • 6 kojų aliuminio rėmas
 • Pilvo ir pečių elastinė reguliuojami paminkštinimai
 • Plataus profilio paminkštinta pagalvės zona
 • HD 600D PVC SK-TEK medžiaga
 • Kojų reguliavimo sistema
 • Dvi ištraukiamos tinklinės kišenės iš abiejų gulto pusių
 •  Matmenys : L 200 W 70 H 34-48CM
 • Transportavimo matmenys : 74 x 70 x 26CM
 • Svoris : 9KG

Įsukamas kuoliukas SONIK STANZ CAMLOCK BANKSTICK 60cm

14,95
SONIK TANZ CAMLOCK BANKSTICKS žvejybiniai kuoliukai - stiprūs, lengvi pagaminti iš aukštos kokybės aliumininio, su anoduotu juodu paviršiumi, kuris leis Jums lengvai pašalinti nešvarumus po žvejybos. Turintys išskirtinę CAMLOK funkciją leis Jums greitai nustatyti norimą padėtį ir užtikrinti maksimalų stabilumą.
 • Ilgis 60cm.

Įsukamas kuoliukas SONIK STANZ CAMLOCK BANKSTICK 92cm

17,99
SONIK TANZ CAMLOCK BANKSTICKS žvejybiniai kuoliukai - stiprūs, lengvi pagaminti iš aukštos kokybės aliumininio, su anoduotu juodu paviršiumi, kuris leis Jums lengvai pašalinti nešvarumus po žvejybos. Turintys išskirtinę CAMLOK funkciją leis Jums greitai nustatyti norimą padėtį ir užtikrinti maksimalų stabilumą.
 • Ilgis 60cm.
Uždaryti

Kėdė Sonik SK-TEK Armchair

79,95
SONIK SK-TEK Armchair yra lengva, kompaktiška ir svarbiausia komfortiška kėdė jūsų išvykoms. Pagaminta išmania nauja SK-TEK kamo rašto dizainu su paminkštintu vilnos atlošu ir ypač plačia paminkštinta galvos pagalvėle. Vidutinio aukščio atlošas užtikrina puikų komforto ir transportavimo balansą. Sukurta iš lengvo, bet tvirto plieno ir aliuminio , reguliuojamos užrakinimo kojelės su didelėmis besisukančiomis purvo kojomis užtikrina stabilų atramą bet kokioje vietovėje. Maksimalus svoris: 130kg Transportavimas: 67 x 56 x 18 Sėdynės aukštis: 32-46 Sėdynės plots: 47 Sėdynės gylis: 47 Nugaros aukštis: 55 Svoris: 5,6 kg
Uždaryti

Kėdė Sonik SK-TEK Recliner Armchair

129,95
Lengva, kompaktiška ir svarbiausia komfortiška kėdė jūsų išvykoms. Pagaminta su nauju SK-TEK kamo rašto dizainu, paminkštintu vilnos atlošu ir ypač plačia minkšta galvos pagalvėle. Vidutinio aukščio atlošas užtikrina puikų komforto ir transportavimo balansą. Sukurta iš lengvo, bet tvirto plieno ir aliuminio , reguliuojamos užrakinimo kojelės su didelėmis sukinėjamomis purvo kojomis užtikrinančiomis stabilią atramą bet kokioje vietovėje.
 • Transportavimas: 90 x 59 x 16
 • Svoris: 6,3

Kibimo indikatorius Sonik Gizmo Litez Bob Blue

15,95
Modernūs savo spalvomis išsiskiriantys Sonik GIZMO kibimo indikatoriai. Dėl savo plačios komplektacijos pritaikomi visuose žūklės situacijose.
 • Labai gero matomumo galvutė
 • Reguliuojamas fiksavimo stiprumas ant valo
 • Komplekte ilga ir trumpesnė virvutė
 • Komplekte 10g. papildomas svoris
 • Įvairiausių spalvų pasirinkimas