Wiley X

WILEY X ISTORIJA Wiley X prekinio ženklo istorija prasideda 1987 m., kai bendrovė norėjo tapti pasauliniu lyderiu karinių, teisėsaugos ir civilinių rinkų apsauginių akinių segmente. Taip pat iškeltas tikslas būti geriausiais tyrimuose, kūrime ir rinkodaroje šioje srityje. Nuo pirmųjų dienų Wiley X nustatė aukščiausio lygio kartelę saugos akiniams, stiliaus ir naudingumo srityse pasauliniu mastu. Bendrovė primygtinai nusistatė, kad visi suaugusiems skirti aukščiausios kokybės akinių gaminiai atitiktų „ANSI Z87.1“ saugos standartą „High Velocity“ / „High Mass Impact“ bei EN.166 sertifikatą. Be to, daugelis modelių taip pat atitinka įvairius MIL-SPEC balistinius karinius standartus akiniams. Trumpai tariant, jūs nerasite geresnės akių apsaugos, nei pora Wiley X akinių nuo saulės. Ši aukštos klasės balistinė/saugumo technologija, naudojama mūšio lauke, nuo šiol yra prieinama daugeliui, o žvejyba yra pagrindinis segmentas. Wiley X akiniai tapo svarbia dalimi žvejų įrangoje, sujungdami madą su funkcionalumu, ilgaamžiškumu ir neprilygstama saugumo technologija. Nesvarbu, ar tai žvejai, gaudantys plėšrūnus, karpininkai ar lašišautojai, Wiley X turi tinkamą porą akinių, kad atitiktų aktyvių žvejų poreikius. Wiley X stengiasi įrodyti žvejams visame pasaulyje kad jie iš tikrųjų turėtų naudoti tik sertifikuotus akinius žvejybai. Sertifikuotos poliarizacijos akiniai turi daug privalumų, bet pagrindinis - jie gali tiesiog išgelbėti akis nuo netikėto smūgio galvakabliu ar kitu objektu. Wiley X akiniai taip pat siūlo išskirtinę optinę kokybę. Visi Wiley X lęšiai išbandomi prieš išpjaunant juos tam, kad išlaikyti geriausią matymą/skaidrumą. Ir pagaliau visi Wiley X akiniai yra patikrinti nepriklausomos sertifikuotos laboratorijos.

Rodoma 1–12 iš 18

Filtravimas

Akiniai Wiley X ASPECT ACASP04

189,00
Ar pasiruošę visiškai naujam požiūriui į apsauginius akinius? Mūsų Wiley X ASPECT akinių dizainas yra aptakios U-formos, ypatingai lengvi, efektyviai blokuoja periferinę šviesą. Plonos, tačiau tvirtos kojelės turi guminius antgalius, kurie suteiks jums ilgalaikį komfortą. Taip pat kojelės tvirtinami lanksčiais su spyruoklėmis kas leidžia padidinti patogumą nešiojant akinius ilgesnį laiką. Jei ieškote akinių, kurie yra tokie pat kieti ir stilingi kaip jūs, žiūrėkite ne toliau kaip „WX ASPECT“.

Akiniai Wiley X ASPECT ACASP06

159,00
Ar pasiruošę visiškai naujam požiūriui į apsauginius akinius? Mūsų Wiley X ASPECT  akinių dizainas yra aptakios U-formos, ypatingai lengvi, efektyviai blokuoja periferinę šviesą. Plonos, tačiau tvirtos kojelės turi guminius antgalius, kurie suteiks jums ilgalaikį komfortą. Taip pat kojelės tvirtinami lanksčiais su spyruoklėmis kas leidžia padidinti patogumą nešiojant akinius ilgesnį laiką. Jei ieškote akinių, kurie yra tokie pat kieti ir stilingi kaip jūs, žiūrėkite ne toliau kaip „WX ASPECT“.

Akiniai Wiley X ASPECT ACASP07

159,00
Ar pasiruošę visiškai naujam požiūriui į apsauginius akinius? Mūsų Wiley X ASPECT  akinių dizainas yra aptakios U-formos, ypatingai lengvi, efektyviai blokuoja periferinę šviesą. Plonos, tačiau tvirtos kojelės turi guminius antgalius, kurie suteiks jums ilgalaikį komfortą. Taip pat kojelės tvirtinami lanksčiais su spyruoklėmis kas leidžia padidinti patogumą nešiojant akinius ilgesnį laiką. Jei ieškote akinių, kurie yra tokie pat kieti ir stilingi kaip jūs, žiūrėkite ne toliau kaip „WX ASPECT“.

Akiniai WILEY X BOSS CCBOS04

169,00
Wiley X BOSS siūlo klasikinį dizainą su unikaliu apgaubiančiu veidą rėmeliu. Rėmelis yra ypač lankstus ir turi nuimamą Facial Cavity™ papildomą rėmelį kuris apsaugo nuo dulkių, purvo, vėjo patekimo į Jūsų akis. Be to priverčia poliarizuotus lęšius veikti maksimaliai efektyviai. Šaunus matinis rėmelis, puikiai tinka prie bet kokios aprangos bei situacijos. Poliarizuoti lęšiai leidžia geriau matyti saulėtą dieną, išryškinti judančius objektus, bei nevarginti akių. Wiley X akinių lęšiai itin gerai sumažina vandens raibuliavimą, tad šie akiniai puikiai tiks ne tik žvejybai, bet ir vandens sportui. Wiley X poliarizuoti lęšiai suteikia 100% apsaugą nuo ultravioletinių spindulių, papildomas T-Shell™ sluoksnis apsaugo lęšius nuo susibraižymo.

Akiniai WILEY X BOSS CCBOS09

199,00
Wiley X CAPTIVATE ™ akiniai yra vieninteliai kontrastą didinantys akiniai, atitinkantys EN. 166 ir ANSI Z87.1 saugos standartus. Nors kitos įmonės daugiausia dėmesio skiria akinių funkcionalumui ar stiliui, mums pavyksta pristatyti produktą, kuris yra stilingas iš išorės ir iš koto verčiantis viduje. CAPTIVATE ™ AKINIAI NE TIK IŠ NAUJO APIBRĖŽIA SPALVAS, JIE NUSTATO KARTELĘ KOKIE GALI BŪTI AKINIAI.

Akiniai Wiley X GRAVITY CCGRA04

169,00
Vienas iš populiariausių klimato kontrolės serijos modelių Wiley X GRAVITY. Turi plonas ir patogias kojeles, kurios kaip ir nosies ertmė padengtos gumos sluoksniu. Sportinis dizainas ir tvirtas „TriloidTM“ nailono rėmelis, ant kurio yra nuimamas Facial Cavity™ papildomas rėmelis, kuris apsaugo nuo dulkių, purvo, vėjo patekimo į Jūsų akis. Visas rėmelis yra juodas, Black Crystal stiliaus. Poliarizuotas žalias lęšis suteikia vartotojui geresnį regėjimą ir leidžia akims jaustis patogiau ir nepavargti. Daugumai vartotojų poliarizuoti lęšiai bus be galo naudingi, norint pagerinti jų dienos matymo aiškumą ir kokybę. Poliarizuoti Wiley X lęšiai sumažina akinimo spindulius, o dėl specialių medžiagų ir filtrų lengviau matosi pro vandenį, todėl jie idealiai tinka vandens sportui ir žvejybai.

Akiniai Wiley X GRAVITY CCGRA08

199,00
Vienas iš populiariausių klimato kontrolės serijos modelių GRAVITY. Turi plonas ir patogias kojeles, kurios kaip ir nosies ertmė padengtos gumos sluoksniu. Sportinis dizainas ir tvirtas „TriloidTM“ nailono rėmelis, ant kurio yra nuimamas Facial Cavity™ papildomas rėmelis, kuris apsaugo nuo dulkių, purvo, vėjo patekimo į Jūsų akis. Visas rėmelis yra juodas, Black Ops stiliaus – juodas WX logo.

Akiniai Wiley X GRAVITY CCGRA12

209,00
Vienas iš populiariausių klimato kontrolės serijos modelių GRAVITY. Turi plonas ir patogias kojeles, kurios kaip ir nosies ertmė padengtos gumos sluoksniu. Sportinis dizainas ir tvirtas „TriloidTM“ nailono rėmelis, ant kurio yra nuimamą Facial Cavity™ papildomą rėmelį kuris apsaugo nuo dulkių, purvo, vėjo patekimo į Jūsų akis. Visas rėmelis yra apvyniotas į Kryptek® Neptune ™ kamufliažą su idealiai tinkančiu žaliu veidrodžiu.

Akiniai Wiley X KINGPIN ACKNG04

159,00
Ar esate bosas, ar sekėjas? Mūsų WX KINGPIN yra madingas, klasikinio dizaino modelis, kuris yra vienas stilingiausiu asortimente. U-formos rėmelis ir EN.166 bei ANSI atitinkantys lęšiai saugos jūs nuo netikėtumų. Su dailiais akcentais ant kojelių ir rėmelio priekio WX KINGPIN tikrai išskirs Jūs iš kitų. Wiley X Filter 8 ™ poliarizuoti gintariniai lęšiai su auksiniu padengimu leidžia geriau matyti saulėtą dieną, išryškinti judančius objektus, bei nevarginti akių. Wiley X akinių lęšiai itin gerai sumažina vandens raibuliavimą, tad šie akiniai puikiai tiks ne tik žvejybai, bet ir vandens sportui. Wiley X poliarizuoti lęšiai suteikia 100% apsaugą nuo ultravioletinių spindulių, papildomas T-Shell™ sluoksnis apsaugo lęšius nuo susibraižymo.

Akiniai Wiley X KINGPIN ACKNG07

189,00
Ar esate bosas, ar sekėjas? Mūsų WX KINGPIN yra madingas, klasikinio dizaino modelis, kuris yra vienas stilingiausiu asortimente. U-formos rėmelis ir EN.166 bei ANSI atitinkantys lęšiai saugos jūs nuo netikėtumų. Su dailiais akcentais ant kojelių ir rėmelio priekio WX KINGPIN tikrai išskirs Jūs iš kitų. Didelis našumas šiek tiek debesuotomis / apsiniaukusiomis dienomis , sumažina mėlyną šviesą, atsispindinčią nuo baltos (pvz. kelio linijos) ir mėlynos spalvos objektų. Žalia, oranžinė ir mėlynos spalvos atrodo gyvesnės. Sumažina atspindinčių paviršių akinimą. Pagerina gylio suvokimą ir pabrėžia povandeninius nelygumus. Šviesos pralaidumas: 12%

Akiniai Wiley X KINGPIN ACKNG09

159,00
r esate bosas, ar sekėjas? Mūsų WX KINGPIN yra madingas, klasikinio dizaino modelis, kuris yra vienas stilingiausiu asortimente. U-formos rėmelis ir EN.166 bei ANSI atitinkantys lęšiai saugos jūs nuo netikėtumų. Su dailiais akcentais ant kojelių ir rėmelio priekio WX KINGPIN tikrai išskirs Jūs iš kitų. Poliarizuotas žalias lęšis suteikia vartotojui geresnį regėjimą ir leidžia akims jaustis patogiau ir nepavargti. Daugumai vartotojų poliarizuoti lęšiai bus be galo naudingi, norint pagerinti jų dienos matymo aiškumą ir kokybę. Poliarizuoti Wiley X lęšiai sumažina akinimo spindulius, o dėl specialių medžiagų ir filtrų lengviau matosi pro vandenį, todėl jie idealiai tinka vandens sportui ir žvejybai.

Akiniai Wiley X OMEGA ACOME04

189,00
Paslaptingas matinis juodas OMEGA rėmelis kartu su sidabriniu WX logotipu privers kitus atkreipti dėmesį į Jus. Gumos padengimas ties nosimi – optimalus sukibimas ir patogumas. CAPTIVATE™ POLARIZED BRONZE MIRROR Lęšio pagrindo spalva: Copper (Vario spalvos) NAUDA Spalvos yra tolygiai paskirstytos atsižvelgiant į bangos ilgio stiprumą, kad būtų padidintas kontrastas ir našumas. Sumažina mėlyną šviesą, kad raudonoje, geltonoje ir žalioje vietose būtų galima labiau prisotinti spalvas. Išskiria ir sustiprina geltonus atspalvius, sumažinant geltoną šviesą. Sumažina atspindinčių paviršių akinimą. Šviesos pralaidumas: 13%